Lisans & Regülasyon

Global piyasada lider ve yenilikçi bir firma olan Diamond FX'i yakından tanıyın!

ARADIĞINIZ CEVABI BULAMADINIZ MI?

BİZ SİZİ ARAYALIM

Diamond FX Lisans & Regülasyon

­European Foreign Exchange Commission

Diamond FX Global Investment Markets, EFEC (European Foreign Exchange Commission) tarafından EFC 192-A32 nolu lisansa sahip olup, tam denetime tabiidir. Yatırımcıların tüm fonlama ve çekim işlemlerini aynı gün içerisinde tamamlamakla yükümlüdür. ­European Foreign Exchange Commission üyeliğini sorgulamak ve bilgi almak için efeceu.com sitesi kontrol edilebilir.

Diamond FX Güvenilir mi?

Diamond FX, bünyesindeki yatırımcıların ve ortaklarının fonlarının güvenliğini sağlamak ve birlikte çalıştığı likidite sağlayıcılara karşı da yatırımcısının yanında yer almak için birden fazla önlem almıştır. Bunların en önemlileri; ayrıştırılmış banka hesapları sistemi, lisans ve sigorta fonu gibi uygulamalar olarak sayılabilir. Yatırımcılar tarafından yapılan tüm fonlamalar EFEC tarafından yetkilendirilmiş bankalarda, Diamond FX Global Investment Markets’in mevcut varlıklarından ve operasyonel giderler için kullandığı hesaplardan tümüyle bağımsız ve ayrıştırılmış hesaplarda garanti altında tutulmaktadır.
diamond fx güvenilir mi?

Diamond FX ile Tüm Fonlarınız Sigorta Altında

Likidite sağlayıcılardan kaynaklı oluşabilecek sorunlara karşı yatırımcı fonlarını garanti altına almak ve herhangi bir sorunda tarafsız arabuluculuk için EFEC kurumu sigorta fonuna dahildir. Kaldıraçlı alım – satım işlemlerinde tüm dünyada daha kaliteli ve güvenilir hizmet sunabilmek için EFEC lisansı ile yetkilendirilmiştir. Lisans bilgi ve belgeleri şeffaf bir şekilde tüm müşterilerle paylaşılmakta olup; denetlenme, kontrol ve hesap vermek konusunda EFEC kurumu tam yetkilidir. Bu kapsamda oluşabilecek uyuşmazlıklar için tüm lisans/regülasyon bilgilerimiz açık tutulmaktadır.
diamond fx sigorta
Hızlı Menü
Ücretsiz
Demo Hesap Açın

BİZ SİZİ ARAYALIM

Aşağıdaki formu doldurun, müşteri hizmetlerimiz sizinle iletişime geçsin.